Dubnový pobyt s dětmi s plaváním v Krkonoších

"Poslední lyžování s plaváním kojenců"

Penzion Horské Zátiší, Horní Mísečky,
5.–9. dubna 2017

Pojďte s námi na pobyt v čistém, horském prostředí, které vyzývá k aktivnímu pobytu rodičů s dětmi.

Zaměření pobytu

  • plavání kojenců a batolat,
  • lyžování,
  • pohybové aktivity na sněhu,
  • cvičení v tělocvičně,
  • výtvarná činnost.
Boby s taťkama
Lyžování
Lyžování s dětmi
Výuka lyžování
Cvičení dětí
Plavání s dětmi
Pobyt v Krkonoších
Potápění dětí
Tvoření vaření
Penzion HORSKÉ ZÁTIŠÍ

Ubytování

Penzion

V rodinném penzionu Horské Zátiší s dvaceti pokoji pořádáme pobyty pro rodiče s dětmi již čtvrtým rokem v zimě a vždy se rádi vracíme. Penzion nabízí volně k dispozici společnou lednici, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu a dále saunu a malý bar s WIFI připojením k internetu zdarma.

Pokoje

Ubytování je v pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoje obsazujeme vždy jen jednou rodinou a jsou dvou až čtyřlůžkové. Možná někdo ocení i TV na pokoji. :-)

Lokalita

Penzion se nachází Horních Mísečkách ve výšce téměř 1000 m nad mořem zaručujících sníh, přesto v tomto termínu je obvykle velmi dobře dostupný automobilem. Lyžaři ocení těsnou blízkost běžeckých tratí i sjezdovek všech náročností. Rodiče bobující či sáňkující, mnoho vhodných a bezpečných kopečků.
Placené parkování je na centrálním parkovišti vzdáleném 200 m od pensionu nebo v podzemním parkovišti za poplatek 200 Kč/den (nutné objednat předem).
Je možné objednat si na penzionu skůtr na odvoz zavazadel z parkovište za poplatek.

Strava

Strava je v plné penzi, přičemž snídaně je ve formě bufetu (obvykle: výtečné pečivo několika druhů vč. celozrnných, různé sýry a uzeniny, máslo, med a marmeláda, kukuřičné lupínky, müsli, jogurt, džusy, káva, čaj, trochu ovoce ... ), oběd je dvouchodový (polévka a hlavní jídlo) a večeře tříchodová (se zákuskem či ovocem). Kuchař, na objednání předem, může uvařit i vegetariánsky, bezlepkově apod. Styl kuchyně je tradiční český - domácí. Určitě bude i výborné krkonošské kyselo!
První strava v ceně je večeře a poslední oběd.

Program pobytu rodičů s dětmi

Plavání dětí

Každý den odpoledne probíhá na pobytu intenzivní výuka plavání dětí v bazénu o teplotě 30 °C. Vzhledem k velikosti bazénu je plavání možné s dětmi ve věku od 6ti měsíců do čtyř let. Děti jsou rozděleni do skupinek podle věku a pokročilosti a je jich ve skupince maximálně pět. K plavání je pro děti potřeba plavací plenka či plavky s gumičkami kolem nožiček

Lyžování

Součástí pobytu s dětmi je nepravidelná dopolední výuka základů sjezdového lyžování s instruktorem ve skupince rodičů s dětmi. V těsné blízkosti penzionu je vhodný lyžařský vlek s udržovanou sjezdovkou.

Pohybové aktivity na sněhu

Pobyt na čerstvém vzduch ve vyšší nadmořské výšce je blahodárný pro zdraví dítěte, proto budou několikrát za pobyt organizovány pohybové aktivity v okolí penzionu.

Cvičení v tělocvičně

Každý večer je krátký večerníček, jako rozloučení dětí s programem a v průběhu dne je několikrát za týden organizované cvičení a pohybové aktivity rodičů s dětmi.

Výtvarná činnost

Při pobytu se děti zapojí svoji fantazii, kreativitu a sociální cítění a zkusí si vytvořit hezký výrobek, který jim udělá radost. Každý večer, když děti spí je společné tvoření rodičů na baru. Výtvarné! :-)

Ceník

Cena s programem za čtyři noci.

Dospělý + dítě do 3 let bez nároku na stravu a lůžko 5 840 Kč
Dospělý + dítě nad 3 roky do 12 let 7 520 Kč
Další dospělý 3 840 Kč
Další dítě do 3 let bez stravy a lůžka 2 000 Kč
Děti do tří let bez lůžka a stravy v doprovodu 2 dospělých hradí pouze program 1 200 Kč
Zapůjčení dětské postýlky vč. peřinek 100 Kč/noc

Kontakty

Rezervace pobytu

Václava Procházková
tel: 608 275 523
e-mail: info@amalka.info

Adresa pobytu

Pension HORSKÉ ZÁTIŠÍ
Horní Mísečky 139
512 38 Vítkovice v Krkonoších
Ostatní kontakty

Kde najdete ubytování

mapa