Pobyt pro rodiče s dětmi na Monínci v březnu

Pobyt na Monínci v březnu | Rodinné centrum Amálka

Lokalita: Hotel Monínec, Monínec

Jen 70 km od Prahy. Z hotelu je krásný výhled na krajinu a hotel je součástí areálu Sportrelax centrum Monínec.

Zaměření pobytu a program

  • plavání kojenců a batolat
  • lyžování
  • pohybové aktivity v přírodě na sněhu
  • cvičení v tělocvičně
  • výtvarná činnost

Ubytování

Hotel Monínec

Leží na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v ose Praha - Šumava ve výšce 723 m.n.m. Z hotelu je krásný výhled na krajinu Českého Meránu a České Sibiře. Nově vybudovaný hotel Monínec*** vznikl na místě původní budovy a je součástí areálu Sportrelax centrum Monínec.

Pokoje

Ubytování je v pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoje obsazujeme vždy jen jednou rodinou a jsou dvoulůžkové. V hotelu je k dispozici internet.

Strava

Strava je v plné penzi, přičemž snídaně je ve formě bohatého bufetu, hlavní jídla jsou dvouchodová (polévka nebo salát a hlavní jídlo). Na objednání předem, je možná příprava vegetariánských nebo bezlepkových jídel. První strava v ceně je večeře a poslední je oběd.

Program pobytu rodičů s dětmi

Plavání dětí

Každý den dopoledne probíhá na pobytu intenzivní výuka plavání dětí v bazénu o teplotě 30 °C. Vzhledem k velikosti bazénu je plavání možné s dětmi ve věku od šesti měsíců do osmi let. Děti jsou rozděleni do skupinek podle věku a pokročilosti a je jich ve skupince maximálně šest. K plavání je pro děti potřeba plavací plenka či plavky s gumičkami kolem nožiček.

Lyžování

Součástí pobytu s dětmi je nepravidelná dopolední výuka základů sjezdového lyžování s instruktorem ve skupince rodičů s dětmi. V těsné blízkosti penzionu je vhodný lyžařský vlek s udržovanou sjezdovkou.

Pohybové aktivity na sněhu

Pobyt na čerstvém vzduch ve vyšší nadmořské výšce je blahodárný pro zdraví dítěte, proto budou několikrát za pobyt organizovány pohybové aktivity v okolí penzionu.

Cvičení v tělocvičně

Každý večer je krátký večerníček, jako rozloučení dětí s programem a v průběhu dne je několikrát za týden organizované cvičení a pohybové aktivity rodičů s dětmi.

Výtvarná činnost

Při pobytu se děti zapojí svoji fantazii, kreativitu a sociální cítění a zkusí si vytvořit hezký výrobek, který jim udělá radost.

Ceník

Cena s programem za čtyři noci.

Bude doplněna v nejbližší době
1 dospělý + 1 dítě do 3 let bez stravy a lůžka
6.290 Kč
1 dospělý + 1 dítě 3-12 let
8.950 Kč
další dospělý
4.200 Kč
další dítě 3 roky - 12 let
4.750 Kč
další dítě 3 měsíce - 3 roky
2.090 Kč
zapůjčení dětské postýlky bez peřinek
400 kč/ pobyt

Kontakty

Rezervace pobytu
Václava Procházková
tel: 608 275 523
e-mail: info@amalka.info

Ostatní kontakty

Adresa pobytu
Hotel Monínec
Monínec 7
257 91 Sedlec-Prčice

Zobrazit na mapě

Ostatní pobyty s dětmi