Plavání kojenců, batolat a malých dětí
od 6 měsíců do 6 let

Kurz je určen pro děti ve věku od šesti měsíců do šesti let, kteří jsou vedeni vyškolenou instruktorkou. Děti v bazénu doprovází rodič a přibližně ve věku od čtyř let deti plavou již samy. Kurz plavání rodičů s dětmi v Příbrami probíhá ve speciálním bazénu o teplotě 32 °C, který je vybaven nejmodernější schválenou technologií úpravy vody (kombinace ozónu a UV záření) a kvalita vody je pravidelně kontrolována hygienickou stanicí.

Náplň kurzu

  • pohyb ve vodě,
  • dýchání do vody,
  • skoky a pády do vody,
  • orientace pod hladinou,
  • splývání,
  • základy plaveckých stylů,
  • radost z pobytu ve vodě,
  • sebezáchova.

Organizace kurzu

Kurz se koná ve všední dny, plave se 1x týdně a má obvykle tříměsíční délku. Děti v kurzu plavání kojenců a batolat jsou rozděleni do skupin podle věku a pokročilosti. Přesný čas a den začátku lekcí je určen až po sestavení všech skupinek. Individuální přístup instruktora je zabezpečen omezením počtu dětí ve skupině na maximálních pět, nejmladších může být až šest. S ohledem na zátěž dětí je délka jednotlivé lekce ve vodě 30 minut.

Podmínky účasti

Děti mohou zahájit plavání až po dosažení věku od šesti měsíců a s odpovídajícím zdravotním stavem.
Pokud máte dítě mladší, máme také kurzy plavání pro děti do 6 měsíců.

Kurzovné

Co budete potřebovat na lekci

Pro dítě a doprovod sprchové mýdlo, osušku, plavky a kosmetiku, kterou používáte po koupání. Malé děti potřebuji buď plavky s gumičkou kolem nožiček či speciální jednorázové plenky do vody, které můžete zakoupit i na místě.

Jak se přihlásit

Pokud máte zájem nebo jenom dotaz, obraťte se na nás na tel: 774 275 523, e-mailem: info@amalka.info nebo se přihlašte online a my se ozveme vám.

Kontakty

Příbram

Recepce - přihlášení, omluvy
tel.: 774 275 523
e-mail: pribram@amalka.info

Ivana Smíšková
tel.: 774 275 532
ivana@amalka.info

Poliklinika Ravak
Čechovská 57
261 01 Příbram VIII
Ostatní kontakty

Kde nás najdete v Příbrami

mapa