Pobyt pro rodiče s dětmi na Monínci v září

"Aktivní podzim s plaváním kojenců"

Hotel Monínec, Monínec,
27. září–1. října 2017

Zaměření pobytu a program

  • plavání kojenců a batolat,
  • pohybové aktivity v přírodě,
  • cvičení v tělocvičně,
  • výtvarná činnost.
Hotel Monínec
Hotel Monínec - bazén
Hotel Monínec - restaurace

Ubytování

Hotel Monínec

Leží na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v ose Praha - Šumava ve výšce 723 m.n.m. Z hotelu je krásný výhled na krajinu Českého Meránu a České Sibiře. Nově vybudovaný hotel Monínec*** vznikl na místě původní budovy a je součástí areálu Sportrelax centrum Monínec.

Pokoje

Ubytování je v pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoje obsazujeme vždy jen jednou rodinou a jsou dvoulůžkové. V hotelu je k dispozici internet.

Strava

Strava je v plné penzi, přičemž snídaně je ve formě bohatého bufetu , hlavní jídla jsou dvouchodová (polévka nebo salát a hlavní jídlo). Na objednání předem, je možná příprava vegetariánských nebo bezlepkových jídel.
První strava v ceně je večeře a poslední je oběd.

Organizace

Příjezd je možný po 14:00 a od 17:00 začíná náš program. V den odjezdu je nutné do 11:00 vyklidit pokoje, ale program končí až po obědě.

Program pobytu rodičů s dětmi

Plavání dětí

Každý den dopoledne probíhá na pobytu intenzivní výuka plavání dětí v bazénu o teplotě 30 °C. Vzhledem k velikosti bazénu je plavání možné s dětmi ve věku od šesti měsíců do osmi let. Děti jsou rozděleni do skupinek podle věku a pokročilosti a je jich ve skupince maximálně šest. K plavání je pro děti potřeba plavací plenka či plavky s gumičkami kolem nožiček

Cvičení v tělocvičně

Každý večer je krátký večerníček, jako rozloučení dětí s programem a v průběhu dne je několikrát za týden organizované cvičení a pohybové aktivity rodičů s dětmi.

Výtvarná činnost

Při pobytu se děti zapojí svoji fantazii, kreativitu a sociální cítění a zkusí si vytvořit hezký výrobek, který jim udělá radost.

Ceník

Cena s programem za čtyři noci.

Dospělý + dítě do 3 let bez nároku na stravu a lůžko 5 900 Kč
Dospělý + dítě nad 3 roky do 12 let 8 520 Kč
Další dospělý 3 960 Kč
Další dítě 3-12 let 4 560 Kč
Další dítě do 3 let bez stravy a lůžka 1 940 Kč

Kontakty

Rezervace pobytu

Václava Procházková
tel: 608 275 523
e-mail: info@amalka.info

Adresa pobytu

Hotel Monínec
Monínec 7
257 91 Sedlec-Prčice
Ostatní kontakty

Kde najdete ubytování

mapa