Aktivity Praha

Plavání dětí - Praha 2, Vyšehrad

Plavání dětí | Rodinné centrum Amálka

Kurzy pro děti od šesti měsíců až do šesti let věku probíhají vždy v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu v bazénu Jedličkova ústavu v Praze, na Vyšehradě (cca 5 minut pěšky od metra C). Zde jsou dva bazény vhodné pro plavání kojenců, které využívají nejmodernější technologii úpravy vody včetně ozonizace.

Plavání kojenců a batolat - Praha 4, ARJO

Plavání kojenců a batolat | Rodinné centrum Amálka

Kurzy pro děti od šesti měsíců až do tří let věku probíhají vždy v pondělí, ve středu a ve čtvrtek v rehabilitačním bazénu Jedličkova ústavu v Praze, na Vyšehradě (cca 5 minut pěšky od metra C). Zde je malý, prosklený bazén vhodný pro plavání malých dětí s teplotou 30 °C a rozměrech 4x2m.

Plavání kojenců a batolat - Praha 8, Šutka

Plavání kojenců a batolat | Rodinné centrum Amálka

Kurzy pro děti od šesti měsíců až do šesti let věku probíhají vždy v pondělí, středu a pátek v bazénu Aquacentrum Šutka, na Praze 8. Zde jsou dva bazény vhodné pro plavání kojenců, které využívají nejmodernější technologii úpravy vody.

Kurz plavání dětí bez rodičů - Praha 8, Šutka

Kurz plavání dětí bez rodičů | Rodinné centrum Amálka

Kurz plavání dětí bez rodičů v Praze 8, v Aquacentru Šutka. Při výuce plavání dětí je vhodné začít s jejich osamostatňováním přibližně od čtyř let věku dítěte.

Plavání dětí do 6 let - Praha 9, Relax Inn

Plavání dětí do 6 let | Rodinné centrum Amálka

Kurzy pro děti od šesti měsíců až do šesti let věku probíhají vždy v bazénu v hotelu Relax Inn, ve Vysočanech (cca 15 minut pěšky od metra B Palmovka). Zde je bazén vhodný pro plavání kojenců a jeho teplota vody je 30 °C.

Plavání kojenců do 6 měsíců - Praha 9, Relax Inn

Plavání kojenců do 6 měsíců | Rodinné centrum Amálka

Plavání dětí probíhá individuálně ve speciální vaně v hotelu Relax Inn v Praze 9 určené pouze pro nejmenší kojence. Lekce trvá 50 až 60 minut a je vedená kvalifikovaným instruktorem. Teplota vody je přizpůsobena potřebám dítěte s ohledem na stupeň jeho otužilosti.

Cvičení kojenců a batolat - Praha 9, Relax Inn

Cvičení kojenců a batolat  | Rodinné centrum Amálka

Cvičení nabízí rozvoj psychomotorických dovedností dětí, osvojení správné manipulace kojenců, posilování a rozvoj jemné motoriky řešení problematiky dětského vývoje a běžných každodenních problémů, vyplývajících z péče o dítě.

Příměstské tábory - Praha 9, Relax Inn

Příměstské tábory | Rodinné centrum Amálka

Příměstské tábory v červenci a v srpnu v Praze Vysočanech plné plavání, her, zábavy a tvoření.

Španělština pro děti - Praha 9, Relax Inn

Španělština pro děti | Rodinné centrum Amálka

Středešní výuka španělského jazyka

Vaničky v domácnosti

Vaničky v domácnosti | Rodinné centrum Amálka

Plavání dětí probíhá individuálně v domácnostech v Praze. Lekce trvá 90 až 120 minut a je vedená lékařkou MUDr. Radkou Mudrovou. Teplota vody je přizpůsobena potřebám dítěte s ohledem na stupeň jeho otužilosti.