Plavecká výuka dětí od 6 let

Plavecká výuka dětí od 6 let | Rodinné centrum Amálka

Lokalita: Příbram - Aquapark Příbram - Legionářů 378

Kurzy jsou určeny nejen pro děti které se chtějí naučit plavat, ale také pro ty, kteří chtějí zdokonalit své v plavecké styly, chtějí plavat pro udržení kondice nebo jako doplnějí čí kompenzaci k jednostranně zaměřeným sportům.

Plaveme ve velkém bazénu příbramského aquaparku s délkou 25 m a hloubkou 120-160 cm.

Při první lekci děti dostanou plavenku platnou po dobu celého tříměsíčního kurzu, kterou při každé následující lekci u pokladny Aquaparku vymění za čip od skříňky v šatně. Po vysprchování pokračuje na bazén, kde se posadí na schod u dráhy č. 1. a čeká na pokyny lektora. Lektor za dítě zodpovídá po dobu plavecké výuky. Po skončení lekce dítě odchází do sprch, následně do šaten a po osušení a obléknutí, u pokladny čip mění zpět za plavenku. Rodič si může po zakoupení platné vstupenky zaplavat ve vedlejších plaveckých drahách, které jsou určené pro veřejnost, případně využít vířivých van nebo páry, které jsou součástí plaveckého areálu a tím si zpříjemnit čekání na svou dceru či syna.

Náplň kurzu

  • plavecké dýchání
  • splývání
  • potápění
  • skoky do vody
  • orientace ve vodě
  • základy plaveckých stylů - kraulový, znakový a prsový kop, kraulové, znakové paže a prsové paže
  • seznámení se šnorchlováním a ploutvovým plaváním

Organizace kurzu

Kurz se koná ve středu a ve čtvrtek v odpoledních až večerních hodinách, plave se 1x týdně a má obvykle tříměsíční délku. Děti v kurzu jsou rozděleni do skupin podle věku a pokročilosti a plavou vždy ve stejný den a stejný čas.
Maximální přístup instruktora je omezením počtu dětí ve skupině na maximálních deset. Délka jednotlivé lekce ve vodě je 45 minut.
V rámci adaptace dětí na nové prostředí mají rodiče povolený vstup na bazén, v průběhu prvních dvou lekcí, po převlečení do trička krátkých kalhot. Prosíme o pomoc při učení dětí samostatnosti v docházení na bazén bez rodičů.

Podmínky účasti

Děti mohou zahájit plavání až po dosažení věku od šesti let a s odpovídajícím zdravotním stavem.
Pokud máte dítě mladší, máme také kurzy plavání pro děti do 6 měsíců a plavání pro děti od 6 měsíců.

Co budete potřebovat na lekci

Sprchové mýdlo, osušku, plavky, plavecké brýle, plaveckou čepici, případně pantofle na pohyb po areálu plaveckého bazénu.

Kurzovné

Podzimní kurz - pokročilý
4. 9. - 14. 12. 2023 
středa 14 lekcí, cena celkem     3 080 Kč (neplaveme 25.10.)
čtvrtek 13 lekcí, cena celkem    2 860 Kč (neplaveme 26.10. podz. prázd. a 28.9. st.svátek) 


JARNÍ KURZ - od 7 let - pokročilý

- právě probíhá 

12. 4. - 22. 6. 2023
cena za 11 lekcí 2 420 Kč

Jak se přihlásit

Pokud máte zájem nebo jenom dotaz, obraťte se na nás na tel: 774 275 523, emailem: pribram@amalka.info nebo se přihlašte online a my se ozveme vám.