Aktivity Příbram

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let | Rodinné centrum Amálka

Kurz je určen pro děti ve věku od šesti měsíců do šesti let, které jsou vedeny vyškolenou instruktorkou. Děti v bazénu doprovází rodič a přibližně ve věku od čtyř let děti plavou již samy. Kurz plavání rodičů s dětmi v Příbrami probíhá ve speciálním bazénu o teplotě 30 °C, který je vybaven nejmodernější schválenou technologií úpravy vody (kombinace ozónu a UV záření) a kvalita vody je pravidelně kontrolována hygienickou stanicí.

Plavání kojenců do 6 měsíců

Plavání kojenců do 6 měsíců | Rodinné centrum Amálka

Plavání dětí probíhá individuálně ve speciální vaně v Příbrami určené pouze pro nejmenší kojence. Lekce trvá přibližně 45 minut a je vedená kvalifikovaným instruktorem. Teplota vody je přizpůsobena potřebám dítěte s ohledem na stupeň jeho otužilosti.

Plavecká výuka dětí od 6 let

Plavecká výuka dětí od 6 let | Rodinné centrum Amálka

Kurzy jsou určeny nejen pro děti které se chtějí naučit plavat, ale také pro ty, kteří chtějí zdokonalit své plavecké styly, chtějí plavat pro udržení kondice nebo jako doplňující čí kompenzaci k jednostranně zaměřeným sportům.

Příměstský tábor s plaváním

Příměstský tábor s plaváním  | Rodinné centrum Amálka

Příměstský tábor plný plavání, her v přírodě a výtvarného tvoření

Cvičení pro těhotné na suchu

Cvičení pro těhotné na suchu | Rodinné centrum Amálka

Cvičení pna velkých míčích, relaxační techniky a další cviky vedené porodní asistentkou Mgr. Lenkou Bartošovou Dis. z příbramské porodnice.

Cvičení pro těhotné ve vodě

Cvičení pro těhotné ve vodě | Rodinné centrum Amálka

Pohyb ve vodě je jedním z nejpříjemnějších způsobů cvičení v těhotenství a přináší spoustu výhod. Pravidelným cvičením přispějete ke zvyšování Vaší kondice v průběhu těhotenství.

Předporodní kurz

Předporodní kurz | Rodinné centrum Amálka

Předporodní kurz vhodný pro partnery chystající se k porodu. Cvičení je vedené porodní asistentkou Mgr. Lenkou Bartošovou Dis. z příbramské porodnice.

Aqua Aerobik

Aqua Aerobik | Rodinné centrum Amálka

Aqua aerobic je vodní pohybová aktivita, která má oproti běžnému aerobiku mnoho výhod. Vodní prostředí zabraňuje úrazům svalů a kloubních vazů a dále svým odporem zvyšuje náročnost prováděných cviků. Při Aqua aerobicu voda ochlazuje tělo lépe než vzduch a proto se nepotíme. Cvičení Aqua aerobicu ve skupině je také zábavné a přináší radost.

Plavání dětí od 6 let Dlouhá Lhoty u Příbramě

Plavání dětí od 6 let Dlouhá Lhoty u Příbramě | Rodinné centrum Amálka

Plavání dětí od 6 let v malé skupince