Červencový pobyt s dětmi v chatkách na Křivoklátsku (JIŽ PROBĚHLO)

Pobyt v chatkách - Machův mlýn | Rodinné centrum Amálka

Lokalita: Machův mlýn - Křivoklátsko

Letní dovolená v přírodě. Středisko je obklopené lesy a vzdálené 70 km od Prahy. Machův mlýn leží v chráněné oblasti Křivoklátska v malebném údolí Javornického potoka.  

Zaměření pobytu

  • výlety po okolí
  • pohybové aktivity v přírodě
  • cvičení
  • výtvarná činnost
  • v případě hezkého počasí plavání

Ubytování

Machův mlýn

Středisko se čtyřlůžkovými a šestilůžkovými chatkami. V areálu je vybudováno lanové centrum pro malé i větší děti, možnost zapůjčení terénních koloběžek. V areálu je velké množství aktivit k využití, např.: venkovní bazén, pinponkové stoly, sportovní hřiště, kiosek s občerstvením a zahrádkou, společenská místnost s TV a satelitem, hlavní budově jsou společenské místnosti, jídelna, WC a sprchy. 

Chatky

Ubytování je ve čtyřlůžkových nové zrekonstruovaných chatkách se zásuvkou na elektřinu. Lůžkoviny vlastní nebo možno zajistit za poplatek 50 Kč za osobu a pobyt. 

Strava

Strava je v plné penzi, přičemž snídaně obědy i večeře jsou ve formě bufetu.  

Lokalita

Machův mlýn se nachází v chráněné oblati Křivoklátská v malebném údolí Javořiského potoka. Středisko je obklopené lesy a vzdálené 70 Km od Prahy. Program pobytu rodičů s dětmi

Plavání dětí

Vzhledem k tomu, že v areálu je pouze venkovní bazén, lekce plavání pro větší děti probíhají pouze v případě hezkého počasí.  Děti jsou rozděleni do skupin podle věku a pokročilosti. K plavání je pro děti budete potřebovat plavky a  plavecké brýle. 

Pohybové aktivity v přírodě

Pobyt na čerstvém vzduchu je blahodárný pro zdraví dítěte, proto budou několikrát za pobyt organizovány pohybové aktivity v okolí a jeden celodenní výlet zpravidla s průvodcem.

Cvičení venku nebo ve společenské místnosti

Každý večer je krátký večerníček, jako rozloučení dětí s programem a v průběhu dne je několikrát za týden organizované cvičení a pohybové aktivity rodičů s dětmi.

Výtvarná činnost

Při pobytu se děti zapojí svoji fantazii, kreativitu a sociální cítění a zkusí si vytvořit hezký výrobek, který jim udělá radost.

Ceník

Cena s programem za šest noci.

Dospělý
3 530 Kč
Dítě 3-13 let
3 200 Kč

Kontakty

Rezervace pobytu
Ivana Smíšková
tel: 774 275 532
e-mail: ivana@amalka.info

Ostatní kontakty

Adresa pobytu
Machův mlýn 
pošta Chříč
331 43 Plzeň sever


Ostatní pobyty s dětmi