Přihlaste se do kurzu nyní!

Novinky a aktuality

AKTIVITY TVRDONICKÁ

Místo: Praha 5 - Zličín, Tvrdonická

PRO DĚTI


Vaničkování

Vaničkování je individuální plavání ve speciální vaně pro nejmenší děti od 3 do 6 měsíců. Kromě samotného plavání a nácviku potápění je součástí lekce taky kojenecká masáž, pomoc se správnou manipulací s miminkem a poradenství v oblastí péče o dítě a psychomotorického vývoje.

https://www.amalka.info/praha/plavani-kojencu-do-6-mesicu 


Výtvarné kroužky

Nabízíme výtvarné kroužky pro děti od 2 let. Práce s výtvarným materiálem rozvíjí dětskou fantazii a zručnost. Díky zábavnému tvoření si děti zdokonalují jemnou motoriku a učí se soustředit na jednu konkrétní činnost.

https://www.amalka.info/praha/vytvarny-krouzek-pro-male-deti-


Cvičení kojenců a batolat

Pohyb je důležitý v každém věku, o to důležitější u vývoje malého miminka. Nabízíme lekce cvičení už od 3 měsíců věku, se zkušenou lektorkou, která je vyškolená v psychomotorickém vývoji kojenců a manipulaci s nimi.

https://www.amalka.info/praha/cviceni-kojencu-a-batolat


Dětská jóga

Hravou formou učíme děti prvkům jógy, procvičujeme hrubou a jemnou motoriku, učíme se relaxovat, občas také tvoříme, zapojujeme cvičení na zdravé nožky. Pravidelné cvičení vede k posílení a protažení svalů a v neposlední řadě dětí učí se zklidnit a soustředit se

https://www.amalka.info/praha/joga-pro-nejmensi-deti-


Hudební pohybové hrátky

Těšit se můžete na spoustu českých lidových i modernějších písniček a říkanek. Budeme rozvíjet zpěv, tanec i hru na hudební nástroje. Zahrajeme si pohybové hry, protáhneme celé tělo a na závěr se zklidníme u meditace.

https://www.amalka.info/praha/hudebni-hratky 


Senzohrátky

Děti objevují svět všemi smysly, rádi zkoumají nové struktury a učí se hrou. V našich senzohrátkách se na toto vše můžete těšit. Kromě přírodních materiálu budeme používat i barvy, kinetický písek, sliz či plastelínu. Procvičíme jemnou i hrubou motoriku, koordinaci a soustředění.

https://www.amalka.info/praha/senzoricke-hrani-


Znakování pro děti

Vaše nemluvně sice nemluví, ale domluvit se chce a také může. Jeho přirozenou řečí je znakování. Jedná se komunikaci založenou na jednoduchých gestech, která zvládnou už i 6 měsíční miminka. Lekce provází písničky, říkanky i pohybové aktivity.

https://www.amalka.info/praha/znakovani-deti-


PRO DOSPĚLÉ

Jóga a jóga pro těhotné

V nabídce máme kolik druhů jógy, je jen na vás jestli si vyberete klidnější Vinyasa jógu, silovější Power jógu a nebo dynamičtější Jogalátes, které obsahuje prvky pilates. Pro nastávající maminky je vhodná Gravijóga, která je udrží ve formě a navíc jim pomůže vstřebat změny, které těhotenství přináší

https://www.amalka.info/praha/joga-pro-deti


Předporodní kurzy

Pokud čekáte miminko a chcete se připravit na porod, a to co přijde po něm, přijďte na Předporodní kurz. Čekají vás dvě sezení s dulou, která vám zodpoví všechny otázky a zmírní nejistotu ze změn, které vás čekají. Určitě přijďte i s partnerem, pro kterého je věnovaná speciální část kurzu, kde zjistí jaká je jeho úloha u porodu i v šestinedělí, aby byl správnou podporovou pro svou ženu.

https://www.amalka.info/praha/predporodni-kurz 

zpět na přehled aktualit