Novinky a aktuality

SOUČASNÁ SITUACE + OTEVŘENÍ BAZÉNŮ

Místo: Praha, Příbram

Vážení rodiče Amálkovských plaváčků,


zdravíme vás z Amálky a stejně jako vy s nadějí vyhlížíme otevření bazénů. 

Po celou dlouhou dobu kdy jsme nemohli spolu s vámi plavat, myslíme na vás a vaše děti a těšíme se na opětovné shledání. Nikdo z nás netušil, že tato "pauza" bute trvat s malými přestávkami déle než rok a my nebudeme moci vykonávat svou práci, kterou máme rádi.  


Za tolik dní se stalo spoustu věcí. Smutných, ale i krásných. Ušili jsme zavinovačky do porodnice, které jsme minulý týden předali vděčným setřičkám, z háčkovaných a pletených čtverců od vás vznikly nádherné deky, které předáme kojencům a nedonošeným dětem a díky vaší podpoře jsme nasbírali prostředky na rehabilitaci šestileté Ellinky s dětskou mozkovou obrnou. Velmi si vážíme vaší psychické podpory i vaší úžasné spolupráce na našich  projektech. Za to vše moc děkujeme.


Bylo to pro nás všechny  náročné a dlouhé období. Z vašich mailů ale také víme, že do mnoha rodin se narodil nový uzlíček štěstí a spoustu dalších uzlíčků štěstí je na cestě. Také se změnil rodinný režim. Z malých dětí se staly školkáčci, ze školkáčků se stali školáci …


Kurz od podzimu 2020 stále není doplavaný. Doufali jsme v dřívější otevření a tedy i dochození kurzu do konce školního roku. Bohužel ale realita je jiná a otevření bazénů (i malých jako jsme my) se stále oddaluje. 

Snažili jsme se i v této složité situaci najít řešení, které by bylo pro všechny vstřícné a pevně doufáme, že  budete spokojeni.


Stávající situace je pro další prodlužování z organizačních a hlavně z ekonomických důvodů neudržitelná. 


Nedokončený podzimní kurz plavání doplaveme po znovuotevření bazénů v hotelu Relax Inn ve stejných skupinách a dle původního rozpisu v termínu  červen – červenec.

Na Šutce a v Řepích zvládneme odučit pouze lekce v červnu + 2.7. v pátek. Zbytek lekcí z podzimního kurzu tedy budou převedeny na kredity a ty můžete čerpat na všech bazénech do konce září 2021 a nebo se přihlásit na intenzivní týdenní kurzy, které jsme pro Vás připravili.

Neustále sledujeme rozvolňování vlády a věříme, že budeme moci kurzy zahájit 14.6. 


V červnu, v červenci a v srpnu budeme v maximální možné míře otevírat též termíny výukových lekcí i k náhradám, intenzivní kurzy i volné rodinné plavání ("cachtárny") tak, abyste mohli co nejvíce plavat.


Pokud se vám nepodaří zbývající lekce v tomto  kurzu doplavat, budou vám za ně nastaveny kredity, které budete moci čerpat na všech bazénech až do konce září 2021.


Níže najdete termíny kurzů na jednotlivých bazénech.


Za všechny instruktorky a instruktory Amálky ještě jednou děkuji za Vaši podporu a těším se na všechna vodní dobrodružství s vámi.


V Auksysu jsou přesuny nastaveny, ZKONTROLUJTE SI PROSÍM SVŮJ ÚČET. Kredity vám budou nahrány před zahajením kurzu.


S přáním hezkého dne 


Václava Procházková

Klub rodičů a dětí AMÁLKA, z.s.

Tel.: 608 275 523

e-mail: info@amalka.info

zpět na přehled aktualit